Home / Zaprojektuj! / Zaprojektuj Poster / Zaprojektuj Plakat!
 
Zaprojektuj Poster
 

Zaprojektuj Plakat!

Konkurs trwa: 13/01/2012 - 25/01/2012
Zaprojektuj Plakat!
COMPETITION HAS ENDED
W końcu! Ogłaszamy otwarty konkurs na plakat do kopert Don't Panic w całej Polsce! Jeśli tworzysz - rysujesz, malujesz, zajmujesz się grafiką - zapraszamy do wzięcia w nim udziału!

Plakat w naszych kopertach ma format A2 (415 x 605 mm) i jest drukowany na ekologicznym papierze offsetowym w pełnym kolorze.
Co miesiąc zapraszamy artystów znanych i mniej znanych do zaprojektowania jego strony artystycznej - tym razem Ty masz szansę na nim zaistnieć!
Zwycięski projekt zostanie wydrukowany w liczbie 30.000 sztuk i będzie dystrybuowany w kopertach Don't Panic w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Rzeszowie i Trójmieście.


CZEGO SZUKAMY:
-plakatu walentynkowego (luty 2012)
-plakatu na marzec 2012


Możesz wziąć udział w obu konkursach - ZAPRASZAMY!!!

Pokaż instrukcje
PLAKAT A2 - WYTYCZNE
1. Wymiary: 415 x 605 mm + spady po każdej stronie 5mm
2. Kolorystyka - paleta CMYK, suma koloru w najciemniejszym miejscu max. 280%
3. Plik do podglądu w formacie .jpg (max 1MB), plik do druku - TIF lub PDF.

ZASADY:

JEŚLI CHCESZ ZAPROJEKTOWAĆ PLAKAT NA WALENTYNKI:
1. Tematyka walentynkowa, miłosna - w Twojej interpretacji
2. Przygotuj grafikę wg. wytycznych powyżej.
3. Grafikę zapisz jako .jpg (plik podglądowy) max. 1mb i załącz poniżej (musisz być zarejestrowany i zalogowany na naszym portalu) klikając na "Chcę dodać projekt"
4. Od 13 do 25 stycznia na stronie konkursowej odbędzie się głosowanie zarejestrowanych użytkowników portalu na najlepszą grafikę.
5. O wygranej powiadamiamy mailowo i na Facebooku - http://facebook.com/dontpanicpolska

JEŚLI CHCESZ ZAPROJEKTOWAĆ PLAKAT NA MARZEC:
1. Tematyka - dowolna - jesteśmy otwarci ale grafika musi nas zaskoczyć i zachwycić.
2. Przygotuj plakat wg. wytycznych powyżej.
3. Grafikę zapisz jako .jpg (plik podglądowy) max. 1mb i wyślij do 10.02 na info@dontpaniconline.pl z dopiskiem w temacie MARZEC
4. 10 najlepszych prac zbierzemy do galerii konkursowej na naszym fanpage'u ogólnopolskim http://facebook.com/dontpanicpolska, gdzie między 12 a 19 lutego odbędzie się głosowanie.
4. Zwycięzcę ogłosimy 20.02 na fanpage'u http://facebook.com/dontpanicpolska
Kto wybiera zwycięskie projekty
PLAKAT WALENTYNKOWY - prace można dodawać do 13.01.2012 (zmiana!) - już od teraz! Głosowanie na najlepszą pracę odbędzie się na tej stronie - głosować będzie można tylko 1 raz na 1 pracę. Głosują tylko zarejestrowani na naszym portalu użytkownicy. Dodanie pracy jak i rejestracja na portalu są darmowe. Dodając pracę wyrażasz zgodę na jej wykorzystanie w celach komercyjnych i niekomercyjnych oraz oświadczasz że masz do niej prawa autorskie.
PLAKAT MARCOWY - nie ma konkursu na głosy - wysyłasz nam pracę na maila info@dontpaniconline.pl z dopiskiem PLAKAT MARZEC a nasz zespół wybiera 10 najlepszych z nich. Warto się postarać :) 10 najlepszych prac zbierzemy do galerii konkursowej na naszym fanpage'u ogólnopolskim http://facebook.com/dontpanicpolska, gdzie między 12 a 19 lutego odbędzie się głosowanie.
Zwycięzcę ogłosimy 20.02 na fanpage'u http://facebook.com/dontpanicpolska

Pamiętaj - wysyłając pracę wyrażasz zgodę na jej wykorzystanie w celach komercyjnych i niekomercyjnych oraz oświadczasz że masz do niej prawa autorskie.
 
Zobacz - Punkty - Zaprojektował: - Najnowsze (12 entries in total)
 
 
 
 
 
 
Podziel się artykułem
Oceń artykuł (L6 / H2)